bilety kominikacyjne

oferta dla firm »

LWÓW - 4dni

Drukuj

Ramowy program wycieczki LWÓW – Złota Podkowa (Złoczów – Podhorce – Olesko - Żółkiew)

 1 dzień

Godz. 6:00 - wyjazd z Kutna. Przejazd do Żółkwi. Spacer po mieście założonym w 1597 roku przez hetmana Stanisława Żółkiewskiego. W XVII wieku ulubiona rezydencja króla Jana III Sobieskiego. Piękny rynek ze starymi kamieniczkami, zamek, zespół klasztorny i cerkiew Bazylianów. Przejazd do LWOWA. Obiadokolacja. Nocleg – hotel kat. tur. Pokoje 2 os. z łazienką.

 

2 dzień

Śniadanie. Zwiedzanie Lwowa, miasta na styku świata łacińskiego i prawosławnego. Cmentarz Łyczakowski (m.in. groby M. Konopnickiej i G. Zapolskiej) oraz cmentarz Orląt Lwowskich. Prospekt Swobody (dawne Wały Hetmańskie), gmach Opery, Plac Mickiewicza z pomnikiem wieszcza, Hotel George, Pałac Potockich, rynek, katedra łacińska, kaplica Boimów, Katedra Ormiańska i Cerkiew Uspieńska. Obiadokolacja.  Nocleg – hotel jw.

 

3 dzień

Śniadanie. Wyjazd na trasę „Złotej Podkowy”. Olesko – zamek, w którym urodził się Jan III Sobieski. Podhorce – rezydencja Koniecpolskich, Rzewuskich i Ossolińskich. Złoczów – zwiedzanie zamku należącego niegdyś do rodziny Sobieskich i Radziwiłłów. Powrót do Lwowa. Obiadokolacja. Nocleg jw.

 

4 dzień

Śniadanie. Przejazd do Polski. Przyjazd do Kutna w późnych godzinach wieczornych.

 

Cena: 690 zł/os. obejmuje: przejazd autokarem (klimatyzacja, video, WC, barek), 3 noclegi w hotelu***, 3 śniadania, 3 obiadokolacje, przewodnika z j. polskim po Lwowie i Złotej Podkowie, ubezpieczenie NW i KL, opiekę pilota.

 

Na wstępy należy posiadać ok. 200 hrywien (1 hrywna = 0,17 zł)

 

UWAGA: wyjazd na paszport 


W przypadku zamówienia całej grupy (46 osób) możliwy inny uzgodniony termin oraz wyjazd z miejsca wskazanego przez zamawiającego.