bilety kominikacyjne

oferta dla firm »

CZARNOGÓRA, CHORWACJA, BOŚNIA i HERCEGOWINA - 7dni

Drukuj


RAMOWY PROGRAM WYCIECZKI  do CZARNOGÓRY, CHORWACJI, BOŚNI -HERCEGOWINY

 

 

 

1 dzień

godz.5:00 – wyjazd. Przejazd  w okolice Zagrzebia . Obiadokolacja. Nocleg – motel kat. tur. Pokoje 2 os z łazienką.

 

2 dzień

Śniadanie. Przejazd do Plitvickich Jezior. Pobyt (ok.3 godz.) w Parku Narodowym Plitvickich Jezior. Spacer do Wielkiego Wodospadu. Rejs statkiem po jeziorze Kozjak. Spacer na parking górną częścią Parku skąd widać urzekającą panoramę Plitvickich Jezior. Przejazd do Neum ( Bośnia - Hercegowina). Obiadokolacja. Nocleg – hotel NEUM ****. Pokoje 2 os. z łazienką. Hotel położony nad zatoką Morza Adriatyckiego. Hotelowa plaża oraz Centrum Welness & SPA z basenem. W miasteczku kilka supermarketów, bary, restauracje.

 

3 dzień - 5 dzień

WYPOCZYNEK nad ADRIATYKIEM w hotelu NEUM (4 noce). Wyżywienie -  śniadania i obiadokolacje.

 

Dla chętnych wycieczki fakultatywne:

 

I. DUBROWNIK.

Po śniadaniu przejazd do DUBROWNIKA, dawnej Raguzy (65 km). Od Ploce przejazd malowniczym wybrzeżem wzdłuż archipelagu wysp alefickich. Dubrownik - miasto zwane „PERŁĄ ADRIATYKU” posiada szereg zabytków, które zwiedzimy z polskojęzycznym przewodnikiem. Rejs statkiem wokół wyspy Lokrum. Czas wolny. Powrót do hotelu w Neum. Przyjazd do hotelu ok. godz.17 - będzie jeszcze można skorzystać z plaży lub basenu. Obiadokolacja. Nocleg jw. Koszt wycieczki to 25 euro/os. (autokar, parkingi, lokalny przewodnik z j. polskim, rejs statkiem wokół wyspy Lokrum).                                                                                                                       

 

II. FJORDY CZARNOGÓRY – BUDVA i KOTOR.

Po wczesnym śniadaniu przejazd  do Czarnogóry. Będziemy jechać „magistralą jadrańską” w kierunku Cavtat, Hercegnovi i  Budvy  podziwiając niesamowite krajobrazy fjordów chorwackiego i czarnogórskiego wybrzeża Adriatyku. Przeprawa promowa przez Kotorską Bokę do Lepetane .Zwiedzanie Budvy, panorama półwyspu Św. Stefana, zwiedzanie Kotoru. Powrót do hotelu w Neum późnym wieczorem. Obiadokolacja. Nocleg

jw.

Koszt-wycieczki 30 euro  (przejazd, opłaty drogowe, prom,parkingi)                                                                                                                

 

III. MEDZIUGORE  i  MOSTAR.

Po śniadaniu przejazd do Mostaru (70 km). Spacer po Starym Mieście. Słynny most z czasów Sulejmana Wspaniałego (XVI w). Meczet – muzeum. Panorama miasta z poziomu rzeki Neretwy. Czas wolny na zakupy orientalnych pamiątek. Przejazd do Medziugore (27 km). Pobyt w Sanktuarium Maryjnym i Góra Objawień. Przejazd do hotelu w Neum (60 km). Przyjazd do hotelu ok. godz.17. - będzie jeszcze można skorzystać z plaży lub basenu. Obiadokolacja. Nocleg jw. Koszt wycieczki to 15 euro/os. (autokar, parkingi, opłaty wjazdowe, lokalny przewodnik z j. polskim, wstęp do meczetu).

 

6 dzień

Śniadanie. Przejazd do stolicy DALMACJI - SPLITU (Pałac cesarza Dioklecjana i stare miasto. Przepiękna nadmorska promenada. Spacer z polskojęzycznym przewodnikiem. Chętni mogą wejść na wzgórze MARJAN skąd roztacza się przepiękna panorama portu i Adriatyku (łagodnymi schodami ok. 10 min). Wycieczka do wodospadów KRKA. Statek kanionem rzeki Krka do wodospadu Skradinsky Buk. Pobyt nad wodospadem. Przejazd do hotelu w okolicach Zagrzebia. Obiadokolacja. Nocleg – hotel lub motel kat. tur. Pokoje 2 os. z łazienką.

 

7 dzień

Wczesne śniadanie. Przejazd do Polski. Przyjazd do Kutna w późnych godzinach wieczornych.

 



CENA 1590 zł/os. obejmuje: przejazd autokarem (klimatyzacja, video, WC, barek), opłaty drogowe, parkingi, 6 noclegów jw, 6 śniadań jw, 6 obiadokolacji (napoje do obiadokolacji płatne dodatkowo), ubezpieczenie NW, KL i bagaż, opiekę pilota.

 

Na wstępy i statki w NP Plitvickie Jeziora oraz Krka, system audio guide, polskojęzycznych przewodników w Splicie i Dubrowniku oraz opłaty klimatyczne w hotelach należy posiadać 50 euro (płatne obligatoryjnie pilotowi  w autokarze).

 

WYJAZD Z KUTNA NA DOWÓD OSOBISTY 


W przypadku zamówienia całej grupy ( 46 os.) możliwy inny uzgodniony termin oraz wyjazd z miejsca wskazanego przez zamawiającego.